Kolory- test

Kolory- test

Prosimy uczestników o wybranie swojego ulubionego koloru spośród niżej wymienionych:
czerwony
zielony
czarny
żółty
niebieski

Kilka słów o każdym kolorze:

Czerwony- to aktywny I zdecydowany człowiek, który pragnie wszystko wiedzieć. Chętnie uczestniczy w dyskusjach jest entuzjastycznie nastawiony do zdobywania nowej wiedzy. Trochę lubi dominować w pracy zespołowej.

Zielony – przyjaźni się z całym światem, bardzo dobrze nastawiony do ludzi, wykazuje wielką cierpliwość. Chętnie współpracuje z innymi, lubi I potrafi się dobrze bawić. Odczuwa potrzebę potwierdzenia własnej wartości – łasy na pochlebstwa.

Czarny – ambitny I trochę skryty. Dość wymagający w stosunku do siebie I innych. Ceni zalety umysłu I logikę postępowania. Naukę traktuje poważnie podobnie jak całe życie.

Żółty – wykazuje wielką skłonność do dominacji. Często zmienia nastroje, potrafi być bardzo ciepły I bardo krytyczny. Dąży do niezależności, lubi sam decydować nie zawsze podporządkowuje się poleceniom nauczycieli. W towarzystwie potrafi zawsze zaakcentować soją osobowość.

Niebieski- wielka wrażliwość I delikatność, którą łatwo urazić. Często brakuje mu wiary w siebie I dlatego stara się trzymać trochę na uboczu. Jego wielką zaletą jest umiejętność dostosowywania się do otoczenia, wielka wierność I poczucie humoru.