Kącik porad – dojrzewanie

Przeczytaj co napisali do kącika porad Twoi rówieśnicy. Spróbuj udzielić im mądrej rady, albo zaproponować miejsce, gdzie znajdą rozwiązanie swoich problemów.

Droga redakcjo!
Zacząłem dojrzewać i pojawił się problem. Bardzo osobisty. Jedno z moich jąder położone jest niżej od drugiego. Czy jestem chory?

Zestresowany

Odpowiedź
Drogi Zestresowany

Droga redakcjo!
Ostatnio zauważyłam coś dziwnego. W czasie między miesiączkami zauważyłam białą wydzielinę. Wstydzę się zapytać rodziców, boje się iść do lekarza. Napisz jak mogę rozwiązać mój problem?

Nieśmiała

Odpowiedź
Droga Nieśmiała

Droga redakcjo!

Mój brat ciągle pyta mnie czy miałem „mokre sny” Mam problem, ponieważ jeszcze nigdy nie przyśnił mi się „mokry sen”. Co mam powiedzieć bratu? Skłamać? Boję się, że coś ze mną jest nie tak i nie chcę, żeby się ze mnie śmiał.

Zmartwiony

Odpowiedź
Drogi Zmartwiony

Droga redakcjo!

Moje piersi nie są równe. Jedna rośnie szybciej niż druga. Przeczytałam gdzieś, że to jest powszechne, ale mam wątpliwości czy to prawda. Czy moglibyście szybko odpowiedzieć na moje pytanie. Bardzo proszę.

Niespokojna

Odpowiedź
Droga Niespokojna

Droga redakcjo!

Moi znajomi wciąż mówią o seksie. Zaczyna być to krępujące, zwłaszcza kiedy żartują i wszystkie skojarzenia związane są właśnie z tym tematem. Czy tak już będzie zawsze?

Dorastająca

Odpowiedź
Droga Dorastająca